PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Job v Anglicku? Tentokrát bez poplatkov!

Ak plánujete odísť do zahraničia a skúsiť šťastie s prácou v Anglicku, môžete teraz využiť príležitosť. Agentúra Eunica ponúka prácu v textilnom sklade a BEZ POPLATKOV! Kliknite pre viac info...

Ilustračný obrázok k článku PRÁCA V ZAHRANIČÍ: Job v Anglicku? Tentokrát bez poplatkov!
Zdroj: Dnes24.sk

POZÍCIA JE UŽ NEAKTUÁLNA!

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

Práca v distribučných skladoch v mestách Bridgwater, Burton-on-Trent, Magna Park.

NÁPLŇ PRÁCE:

Práca prebieha v distribučnom sklade s rozličným tovarom. Jedná sa o picking a packing, ktorý je zameraný na veci typu: oblečenie, domáci tovar, príp. elektronika. Ponúkaná je aj možnosť nadčasov, čo predstavuje aj zvýšenie mzdy. Nadčasy sú platené podľa „performance“ a „bonus scheme“. Smeny je možné striedať, len treba byť flexibilný a byť ochotný pracovať a prispôsobovať sa nadčasom. Pracuje sa 6 dní v týždni, z čoho vyplýva aj pekná suma zárobku. Produktivita práce je kontrolovaná supervisorom. Práca spočíva v príprave tovaru – vykladanie a nakladanie tovaru z pozícií a následne umiestnenie nákladu na dispečing, kde bude exportovaný do sietí obchodov po celom UK. Práca môže byť aj na iných oddeleniach v rámci distribučného centra.
- práca vhodná aj pre ženy
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov zamestnávateľa, dochádzky, plánu, produktivity práce a interných smerníc distribučného centra
- asertivita pri výkone svojej práce
- akceptovanie pokynov priameho nadriadeného

VSTUPNÉ POŽIADAVKY:

Požadovaná je komunikatívna znalosť anglického jazyka.

Požadovaná prax: Predchádzajúce skúsenosti pracovníka sú vítané a uprednostnené, ale nevyžadujú sa.

MZDA:

Ponúkaný plat (brutto): od 6.30. – 7.64 GBP/hod
Nadčasy sú možné, preplácané.

POPLATKY:

BEZ POPLATKOV!

UBYTOVANIE:

Zabezpečené po príchode do UK v hosteli. Je nutnosť mať k dispozícii so sebou hotovosť min. 299 GPB. Táto suma zahŕňa poplatky za ubytovanie a 65 GBP/týždenné nájomné. Následné sa bude hradiť len 65 GBP/týždeň.

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:

Plný úväzok

INÉ VÝHODY:

– možnosť pracovať permanentne pre jedného najväčších zamestnávateľov v UK
- možnosť kariérneho rastu
- pomoc pri zabezpečení ubytovania v rámci UK
- 28 dní dovolenky / rok
- práca v príjemnom kolektíve
- lepšia životná úroveň
- práca je vhodná pre ženy aj mužov
- možnosť získania zliav pri nakupovaní oblečenia

Pre viac info kontaktujte: Eunica, s.r.o., Mariánske námestie 31, 010 01 Žilina
0948 888 644, 0948 225 006
email: eunica@eunica.skwww.eunicajobs.sk